Girtas 8 kartus teistas vairuotojas prašė pareigūnų supratimo

makar1Šeštadienį Šilutės centre sulaikytas girtas automobiliu skraidęs ir pėsčiuosius bei vairuotojus gąsdinęs vyras. 8 kartus teistas „kelių gaidelis“ jį sulaikiusių pareigūnų prašė netrukdyti jam atsipalaiduoti prieš kitą kelionę „į zoną“…

38-erių S.M. su greta sėdėjusiu draugu S.K. pirmiausia skraidė Dariaus ir Girėno gatve, vėliau pėsčiuosius gąsdino Lietuvininkų gatvėje. Apie 16.30 val. šiaip taip nuvažiavę iki miesto centre esančio prekybos centro vyrai – akivaizdu – susiruošė dar papildyti svaigiųjų gėrimų atsargas, nes automobilyje besimėtantys tušti buteliai rodė, kad šios jau baigėsi. Čia juos ir sulaikė neabejingo šilutiškio iškviesti policijos pareigūnai.

Dviejų pareigūnų vedamas vairuotojas noriai pasakojo, kad jau 8 kartus sėdėjęs kalėjime, už paskutinįjį teistumą „iš zonos“makar3 grįžęs visai neseniai. S.M. tikino, jog ten jam yra visai neblogai, ir prašė pareigūnų supratingumo – netrukdyti jam leisti gerai atsipalaiduoti prieš dar vieną išvažiavimą į laisvės atėmimo vietą…

Nuvežus į komisariatą, abiem vyrams bandyta nustatyti girtumą. Bet tam pasidavė tik S.K. – jam nustatytas 2,8 promilių girtumas.

„Kelių gaidelis“ S.M. pūsti į alkotesterį griežtai atsisakė, o tokiais atvejais fiksuojamas sunkus vairuotojo girtumas.
Vyrai buvo uždaryti į laikinojo sulaikymo kamerą, S.M. surašytas protokolas dėl vairavimo neblaiviam bei eismo taisyklių pažeidinėjimo.