Gorainiškiai per šv. Martyną palydėjo rudenį

gorainiu svente bulvesNuklykavus gervių virtinėms, ištuštėjus sodams ir pasibaigus rudeniniams darbams, gorainiškiai šeštadienio vakarą sugužėjo į kaimo laisvalaikio salę pasidžiaugti nuveiktais darbais, pavakaroti.

Vakaronė sutapo su Šv. Martyno diena, kai galvijai būdavo suvaromi į tvartus, žemė paliekama žiemos poilsiui ir niekas jos nebedrįsdavo judinti.

Šventė prasidėjo bendruomenės pirmininkės Salomėjos Pakalnienės sveikinimais ir pastebėjimais, jog derlius jau sudorotas ir metas linksmybėms. Ji linkėjo visiems sėkmės ir gero derliaus kitąmet.

Gausiai susirinkę vakaronės dalyviai džiaugėsi bendruomenės valdybos narių R.Balandienės ir P.Bagdonienės išmone organizuojant renginį. Vakaro metu surengtas gražiausios rudeninės kompozicijos konkursas. Jį laimėjo N.Balandienės „Dėdelis“, sukurtas iš rudens gėrybių.

Savo kulinarinius sugebėjimus išradingai pristatė kaimo šeimininkės, dalyvaudamos mišrainių konkurse. Daugelio nuostabai, konkurso nugalėtoju komisija paskelbė B.Kyzelį, vienintelį vyrą, dalyvavusį konkurse ir pristačiusį marinuotų daržovių asorti.

Vyko loginio mąstymo, greitos orientacijos reikalaujančios rungtys bei žaidimai. Daug smagių akimirkų tiek dalyviams, tiek žiūrovams suteikė „bulvių kasimo krepšiais“ rungtis. Poros dalyvavo vedėjų organizuotame šokių projekte „Kviečiu šokti“. Šventės dalyvės nepabūgo ir gausiai dalyvavo surengtame madų šou.

Visą vakarą vyravo gera nuotaika, susirinkę džiūgavo ir plojo nugalėtojams. Ilgai negeso šviesos laisvalaikio salėje – žmonės linksminosi, vaišinosi rudens gėrybėmis, šoko, dainavo.