Grabupių pradinukams – kelialapiai į kitą klasę

zibu pradine stovyklaMokslo metams pasibaigus Šilutės Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyriuje prasidėjo vasaros poilsio stovykla.

Vaikai nekantriai, kaip ir kasmet, laukė stovyklos. Jie žino, kad bus smagių užsiėmimų, žaidimų, kelionių, kad jų laisvalaikis bus turiningas.

Stovyklautojai keliavo į mišką, aplankė girininką Edvardą Dvylį, kuriam padėjo sugalvoti vardą mažam kumeliukui. Sprendė kryžiažodžius apie paukščius, žaidė ratelius, dalyvavo bibliotekininkės surengtoje viktorinoje „Kas greičiau atsakys“.

Kelionė į Ventės ragą daugeliui buvo pirmoji, ir Kuršių marios atrodė kaip jūra. Nors vaikai nelabai suklydo – anksčiau marios buvo vadinamos Prūsų jūra. Kintuose vaikščiojome Ąžuolų alėja, aplankėme Didžiąją tuopą, po kuria visi palindome ir bandėme įspėti, kiek jai metų.

Paskutinę dieną vykome į Rambyno regioninį parką, aplankėme Nemuno žirgyną, Bardinų užkardą, užlipome ant Rambyno kalno, pabuvojome Bitėnų kapinaitėse ir Martyno Jankaus muziejuje.

Nuvykus į Vilkyškius prie Raganų eglės laukė staigmena: netikėtai iš miško gilumos atskuodė ragana ieškodama savo šluotos.

Gera tai buvo ragana: žaidė su vaikais, o už teisingai atsakytus klausimus dalijo dovanas ir kelialapius į kitą klasę. 

Keista, bet vaikai namo grįžo liūdni. Ne todėl, kad nepavyko ekskursija, bet todėl, kad tai buvo paskutinė stovyklos diena.