Gražiausių nuotraukų konkursas leidiniui „Rusne, meile mano“

G0070321Salos etnokultūros ir informacijos centras skelbia gražiausių nuotraukų konkursą leidiniui „Rusne, meile mano“, kurį planuoja išleisti rudenį.

Tai bus natų, poezijos, prozos ir fotografijos darbų rinkinys su kompaktine plokštele. Šiuo leidiniu bus apdovanoti ir nuotraukų konkurso nugalėtojai.

Fotografai konkursui gali pateikti naujų ar anksčiau fotografuotų nuotraukų, kuriose užfiksuota Rusnė, jos apylinkių gamta, žmonės, jų buitis, gyvūnai ir pan. Nuotraukų kiekis vienam autoriui neribojamas, formatas nėra svarbus.

Nuotraukas siųsti iki kovo 1 d. elektroniniu paštu  rusnessala.etno@gmail.com arba atnešti į Salos etnokultūros ir informacijos centrą (Neringos g. 7, Rusnė).

Nuo kovo 6 d. iki kovo 29 d. centre veiks paroda, kur bus galima balsuoti už labiausiai patinkančias nuotraukas. Jei neturite galimybės ateiti į centrą pamatyti fotografijų, balsuoti už jas kviečiame Salos etnokultūros ir informacijos centro „Facebook“ puslapyje (http://www.facebook.com/etnocentras).

Balandžio 1 d. balsų skaičiavimo komisija paskelbs, kurios nuotraukos pateks į leidinį „Rusne, meile mano“.

Išsamesnė informacija teikiama telefonu (8 441) 50010, el. paštu rusnessala.etno@gmail.com arba Salos etnokultūros ir informacijos centre (Neringos g. 7, Rusnė).

Atrinktos leidiniui nuotraukos taps Salos etnokultūros ir informacijos centro nuosavybe.