Gražiausius žodžius Lietuvai skyrė vaikai

specialiuju poreikiu_vaiku_paroda2Nuo vasario 16 d. iki kovo 16 d. Šilutės švietimo pagalbos tarnyboje eksponuojama respublikinė vaikų kūrybinių darbų paroda „100 gražiausių žodžių Lietuvai“.

Įsibėgėjus Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio renginių maratonui, Šilutės rajono specialiųjų pedogogų ir logopedų metodinio būrelio narės į renginius sugalvojo įtraukti ir specialiųjų poreikių turinčius vaikus. Specialistės Kristina Stonytė – Bidvienė, Estera Žiliuvienė ir Simona Griciūtė pakvietė Lietuvos ikimokyklinių ir mokyklinių įstaigų specialiųjų poreikių turinčius vaikus skirti gražiausius žodžius Lietuvai.  Organizatorių lūkesčius pranoko į šį kvietimą atsiliepusios net 105 ugdymo įstaigos iš įvairių Lietuvos rajonų. Vaikus ugdančių pedagogų paskatinti, 818 vaikų rašė gražiausius žodžius ir linkėjimus Lietuvai šimtmečio proga.

Dažniausiai vaikai Lietuvai linkėjo LAISVĖS, MEILĖS, TAIKOS, GARBĖS ir SAULĖS. Nepamiršo ir tokių svarbių žodžių kaip AČIŪ, MAMA, TĖTIS, TĖVYNĖ.

Parodos organizatorės dėkoja dalyviams už pilietiškumą ir patriotiškumą, lietuvių kalbos puoselėjimą. Negalinčius parodos aplankyti Šilutėje, kviečiame sekti nuorodas Šilutės švietimo pagalbos tarnybos tinklalapyje (http://www.sptsilute.lt), kur artimiausiu metu galėsite pamatyti video parodą.