Greitį ir taiklumą įrodė futbolo veteranai

Veteranu futbolo varzybos 2013-10-05 061Šeštadienį tradiciniame futbolo veteranų turnyre jėgas išbandė penkios rajono futbolininkų komandos. Stipriausiais pripažinti šeimininkai – naumiestiškiai.

Kelintą kartą vyksta šis veteranų futbolo turnyras, jau nebesuskaičiuoja ir patys jo organizatoriai, anot jų, ne mažiau kaip dešimtą. Išbandyti kojų greitumą ir taiklumą šiemet suvažiavo vietiniai, taip pat Šilutės, Rusnės, Skaudvilės ir Pagėgių vyrai.

Sportininkus pasveikino, ištvermės ir pergalės linkėjo rajono merė Daiva Žebelienė, turnyro organizatorius, Vainuto seniūnas Vitalijus Mockus, Žemaičių Naumiesčio seniūnas Jonas Budreckas ir vietos gimnazijos direktorius Liudvikas Genys, taip pat vienas pagrindinių rėmėjų – UAB „Šilutės polderiai“ vadovas Arūnas Jagminas.

Visos komandos turėjo galimybę sužaisti tarpusavyje. Tuomet ir paaiškėjo, kad I vietą laimėjo ir Seimo nario Remigijaus Žemaitaičio įsteigtą taurę iškovojo šeimininkai – Žemaičių Naumiesčio senjorai. Jiems apdovanojimą įteikė rajono Tarybos narys Vladas Kainovaitis.

II vieta atiteko pagėgiškiams, III – Šilutės vyrams, IV – svečiams iš Skaudvilės, o V vietoje liko rusniškiai.

Merė D.Žebelienė savąjį prizą skyrė vyriausiam vietos futbolininkui Antanui Auškalniui, kamuolį šio miestelio aikštėje spardžiusiam dar 1950-aisiais. Senolis ir dabar nepraleidžia nė vienų futbolo veteranų varžybų, stebėjo ir šiemetinį turnyrą.

Dar 5 prizai, kuriuos įsteigė UAB „Pasidaryk pats“, įteikti geriausiems visų komandų žaidėjams. Tokiais pripažinti naumiestiškis Kęstas Markvaldas, šilutiškis Vaidas Petkus, rusniškis Eligijus Vaičiulis, pagėgiškis Stasys Šeputis ir Stasys Skirgaila iš Skaudvilės.

Paguodos prizas atiteko ir Rusnės komandos vadovui Aidui Rageliui, kuris, anot organiztorių, atsakingiausiai ir ilgiausiai ruošė savąją komandą turnyrui.