Grupė „18.20“ gerbėjus pakerėjo džiazu ir bliuzais

grupe 1820Vakarų kranto jaunimo studijos grupė „18.20“ savo gerbėjus ir nuliūdino, ir sužavėjo. Nuliūdino, nes nemažai grupės narių baigė mokslus Šilutės mokyklose ir, pakėlę sparnus į didmiesčius, pakvietė į atsisveikinimo koncertą.

Sužavėjo, nes surengę, kaip patys sako, pirmąjį didelį solinį koncertą sugebėjo ne tik prikaustyti publikos dėmesį, bet ir įlinguoti kiekvieno klausytojo jausmus pagal puikiai ir savitai atliekamus lietuvių ir užsienio autorių kūrinius.

Originalioji grupės vokalistė Kornelija Čepytė prisipažino, kad pirmą kartą uždainavo tik prieš keletą metų, bet akivaizdu, kad muzika merginą okupavo iki sielos gelmių. Pirmosios gimnazijos abiturientė vėliau „Šilutės naujienoms“ prisipažino, kad mielai studijuotų vokalą, bet… niekada muzikos rimtai nesimokė ir nėra išlaikiusi valstybinio egzamino. Tad šiemet bandys patekti į kito mėgstamo dalyko studijas, o vėliau tikriausiai grįš prie muzikos.

Po dviejų valandų koncerto grupės įkūrėjas ir vadovas Mykolas Eiva, braukdamas prakaitą, atviravo, kad per koncertą labiausiai laukė… pabaigos, kad galėtų atsigerti vandens. Tad akivaizdu, kad įtampa kaustė visą jauną grupės kolektyvą. Bet žiūrovai to nejuto, nes mėgavosi lengvai besiliejančiomis muzikos ir balso interpretacijomis.

Grupę paliekantys abiturientai apgailestavo, kad nebegalės 18.20 val. atvykti į repeticijas, bet neabejojo, jog grupė toliau gyvuos.

joomplu:5570