Grupės „Skylė” dovana gerbėjams: galimybė nemokamai atsisiųsti visus grupės albumus nuo 1991 metų

Grupė "Skylė". / skyle.lt nuotr.Savo 20-ojo jubiliejaus proga grupė „Skylė” gerbėjams dovanoja progą nemokamai atsisiųsti įvairius jų kūrinius nuo 1991 metų iki „Povandeninių kronikų”.

„Šiemet pastebėjome, kad jau 20 metų niekaip negalim išsiskirstyt, kaip daro visos padorios grupės, sulaukusios garbingo amžiaus. Maža to – supratome, kad per tą laiką prikūrėme ir įrašėme tiek keistos muzikos, jog nuo jos ėmė springti ne tik fabrikantų kompaktinių plokštelių dauginimo mašinos, bet užlūžo ir ne vienas švietėjiškai nusiteikusių piratų serveris.

Tokio paranormalaus reiškinio nesugebėjo paaiškinti nei  Naglis Šulija, nei visažinis Bluvšteinas… O Nekaltųjų Migerų Ordino kapelionė net kreipėsi į mus piktu raštu, reikalaudama užtikrinti Skylėnų kūrybos vaisių prieinamumą ir sklaidą. Viską vainikavo  Kultūros Burministras, pagrasinęs įsteigti nacionalinę premiją žmogui, išliksiančiam gyvam po visos „Skylėnų” diskografijos perklausos”, – rašoma grupės „Skylė” interneto svetainėje išplatintame pranešime.

„Tad savo jubiliejaus proga, būdami šventai įsitikinę, kad „menas priklauso liaudžiai”, savo drąsiausiems gerbėjams dovanojame progą NEMOKAMAI iš mūsų internetinės svetainės MP3 formatu atsisiųsti įvairius mūsų kūrybos blyksnius, įvykusius nuo 1991 iki „Povandeninių kronikų”.

Tiems klausytojams, kuriems visgi kiltų įtarimas, ar tikrai menininkai gyvi vien paranormaliais reiškiniais ir šventąja dvasia, sukūrėme progą nuraminti sąžinės balsą. Spustelėjus įžūlų mygtuką „Aukoti”, bus galima patiems nustatyti kūrybos vaisių vertę piniginiais vienetais”, – rašo „Skylė”.

Albumus galite parsisiųsti čia.