Guminiai batai skirtingiems poreikiams

Domina aukštos kokybės guminiai batai? Skaitydami šį straipsnį sužinosite daugiau apie tai, kokiomis savybėmis turi pasižymėti kokybiški batai ir atrasite daug naudingų bei praktiškų avalynės pasiūlymų.

guminiai batai

Kokybiška ir patvari batų guma

Perkant guminius batus pirmiausia pravartu atkreipti dėmesį į tai, iš kokių medžiagų pagaminta guma. Kokybiška batų guma bus atsparumo ir ilgaamžiškumo garantas daugeliu atvejų, kai tuo tarpu prastos kokybės medžiagos bus ta priežastis, dėl kurios batai dažnai nusidėvės ir teks juos keisti naujais.

Pas patikimus tiekėjus rasite tik iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintus batus, todėl jų kokybe bei ilgaamžiškumu galėsite neabejoti. Jūsų dėmesiui:

  • PVC medžiaga (vinilo polichloridas) – itin elastinga, termoplastiška medžiaga, garantuojanti apsaugą nuo šalčio ir drėgmės;
  • EVA medžiaga (etileno vinilacetatas) – kompozicinė polimerinė medžiaga, neperšlampama ir itin lengva, todėl tokie batai lengvi, patogūs, nevaržo judesių.

Dar didesnis komfortas 

Guminiuose botuose taip pat yra elastingi vidpadžiai bei išimamos kojinės tam, kad avėdami šiuos batus patirtumėte maksimalų įmanomą komfortą, o pėdos išliktų sausos ir šiltos šaltuoju metų laiku ar esant nepalankioms oro sąlygoms. Viskas sukurta specialiai Jūsų patogumui – įsigykite aukštos kokybės guminius botus, kurie bus patvarūs ir patogūs avėti visus metus! Įsigyti galite internetu – tai paprastas ir patogus įsigijimo būdas.

Kokybiški guminiai batai pagal Jūsų poreikius! Išsirinkite iš plataus guminių batų asortimento prieinamomis kainomis.

Daugiau: darbo batai