Gyvūnų dienai – fotografijų konkursas

„Šuo geriausias žmogaus draugas“, „Be katino gyvenimas ne toks“, - esame girdėję daugybę pasakymų, susijusių su augintiniais. Bet tik tie, kurie laiko šunį ar katę, žino jog tai tiesa, gyvūnai yra ištikimiausi mūsų draugai, ilgainiui tampantys ir šeimos nariais.

gyvūnų diena

Artėjant Spalio 4-ajai, Pasaulinei gyvūnijos dienai, „Šilutės naujienos“, gyvūnų prieglauda „Šilutės beglobiai“, K. Petravičiaus veterinarinė klinika”, Šilutės VMVT kviečia pasidžiaugti savo augintiniais ir skelbia fotografijų konkursą.

Kviečiame jus siųsti savo augintinių nuotraukas el. paštu silutesnaujienos@gmail.com iki pirmadienio 12 val. Vienas dalyvis gali atsiųsti daugiausiai tris nuotraukas. Už nuotraukas kviesime balsuoti iki antradienio 12 val. „Šilutės naujienų“ „Facebook“ paskyroje. Nugalėtojus paskelbsime antradienį, spalio 6 d. Daugiausiai PATINKA sulaukusios nuotraukos, bus įvertintos prizais.

„Šilutės beglobių“ vadovė Rimutė Vismantienė darželyje „Ąžuoliukas“ ir neįgaliųjų dienos centre skelbs piešinių konkursą. Visi piešiniai bus iškabinti gyvūnų dienos šventėje, kuri Šilutės turgavietėje įvyks spalio 10 d.