Horoskopas šiai savaitei

horoskop

AVINAS

Nauji kitos savaitės sumanymai tarsi išsisklaidys, bus patikrinti laiko ir jūsų kantrybės. Šiuo periodu būsite aktyvesni, drąsesni, kartais net per daug – tai metas, kai norėsis mesti iššūkį gyvenimo sunkumams, užsibrėžti išties svarbius, sunkiai įveikiamus tikslus.

JAUTIS
Vis neduoda ramybės finansinės problemos, bet jūsų partnerio optimizmas pakels nuotaiką. Kitos savaitės viduryje gali nutrūkti santykiai su senaisiais verslo partneriais ir beveik tuo pat metu užsimegzti nauji. Savaitgalį ambicijos gali padaryti jums meškos paslaugą, bet galiausiai turėtumėte išsivaduoti iš egoistiško žmogaus įvaizdžio.

DVYNIAI
Reikėtų ypač taupiai elgtis su asmeninėmis lėšomis, vengti tuščio išlaidavimo, nes tai tuoj pat sukeltų nemalonius karminius rezonansus, galimus trukdžius, problemas. Nenustebkite, kad bus sunkiau nei įprastai gauti jums priklausantį asmeninį uždarbį.

VĖŽYS
Svarbu, kad šiuo metu aiškiai žinotumėte, ko verta siekti, atsirinktumėte svarbiausius ir realiai įkūnijamus tikslus. Kita vertus, tendencijas, kurios, atvirkščiai, stabdys bet kokias ryškesnes asmenines ambicijas, bet kokį egoistinį siekį iškilti. Jus veiks gana prieštaringos energijos, kurias bus nelengva suvokti.

LIŪTAS
Lengvai seksis įsisavinti naują informaciją, mokytis, užmegzti reikalingus ryšius, tvarkyti dokumentus ir reikalus, susijusius su valstybinėmis institucijomis, sklandžiai klostysis reikalai prekybos, švietimo srityje, netolimose kelionėse. Tačiau visa tai paprasčiau bus tiems, kuriems netrūks profesionalumo.

MERGELĖ
Jei įsiklausysite į galimybes, rasite būdų, kaip po truputį stabilizuoti, sustiprinti savo finansinę padėtį, rasti papildomų uždarbio šaltinių arba geriau išnaudoti jau esamus. Tačiau svarbu, kad asmeninėse išlaidose sąmoningai siektumėte saikingumo, racionalumo.

SVARSTYKLĖS
Kitos savaitės pradžioje priimsite klaidingą sprendimą ir kurį laiką eisite klaidinga kryptimi. Dar ne viskas prarasta. Jei sugebėsite laiku ir ryžtingai pakeisti kryptį, rasite išeitį. Antroje savaitės pusėje tikėtina nauja intriguojanti pažintis. Neturėtumėte švaistytis pinigais, nes šią savaitę jūsų sąskaita nebus perpildyta.

SKORPIONAS
Situacija bus rami, įprasta: galėsite ramiai grįžti prie anksčiau pradėtų nebaigtų darbų ar naujų sumanymų – jausitės darbingas. Derėtų daugiau dėmesio skirti šeimai, namams, giminei, įsigilinimui į save. Karjeros, iškilimo siekis neturėtų būti dominuojantis, nereikėtų siūlytis vadovaujantiems postams.

ŠAULYS
Jei būsite kantrūs, darbštūs, išradingi, jūsų uždarbio galimybės didės, tiktai svarbu neskubėti visko įgyti iš karto. Finansiniuose reikaluose turėkite strategiją, nesiblaškykite – tuomet ši sritis taps jums vis sėkmingesnė. Šiuo metu kaip niekad stipriai jausite, kad norite atsiduoti šeimai, namams, giminės aktualijoms.

OŽIARAGIS
Prasideda daug geresnis periodas – vėl galėsite visu pajėgumu nukreipti energiją svarbiausiems tikslams. Šiuo metu galėsite juos tęsti nauja kokybe, atsižvelgdami į pokyčius.

VANDENIS
Rasite naujų būdų pasiekti jei ne visiems, tai kai kuriems tikslams, susijusiems su buities ir materialių poreikių tenkinimu, kurių nepavyko įkūnyti anksčiau. Jei tik bent kiek to siekiate, taip pat formuosis rimtos galimybės tolimoms kelionėms, ryšiams su užsieniu, atsakingesnei socialinei realizacijai.

ŽUVYS
Ryžtingai meskite akivaizdžiai neperspektyvius darbus ir ieškokite naujų sričių. Kitos savaitės viduryje jums derėtų būti santūresniam. Būsite labai energingas ir kūrybiškas, bet turite saugotis nepridaryti dalykų, kurių vėliau reikėtų gailėtis.