Hummel lygos MVP – Šilutės komandoje

Josh Hamilton_1Šilutės krepšinio komandoje dar du nauji veidai. Pamariškiai pasipildė dviem legionieriais, kurie išsiskyrė „Hummel“ laisvųjų agentų vasaros krepšinio lygoje.
Josh Hamilton buvo pripažintas lygos MVP. Įžaidėjo ir atakuojančio gynėjo pozicijoje galintis rungtyniauti krepšininkas išsiskyrė savo taiklumu ir energija tiek gynyboje, tiek puolime.Omar Alston_2

Antrasis legionierius – 198 cm ūgio Omar Alston taip pat dalyvavo „Hummel“ vasaros lygoje, kuri antrą vasarą iš eilės vyko Šilutėje. Praėjusiame sezone krepšininkas atstovavo „Morehouse“ koledžui, kuris rungtyniauja NCAA D2 SIAC konferencijoje. Praėjusiame sezone Omar išsiskyrė kova dėl kamuolių ir vidutiniškai atkovodavo po 11.5 kamuolio per rungtynes.

Šilutės krepšinio komanda į pasirengimą sezonui rinksis jau rugpjūčio 1 d. Po savaitės pasirengimo Lietuvoje, rugpjūčio 6 – 20 dienomis komanda vyks į Italiją, kur tęs savo pasiruošimą kartu su NCAA rungtyniaujančiomis komandomis: Nebraska, Houston, Miami, Baylor, Brigham Young, Illinois State ir Illinois Wesleyan universitetais.