Į JAV užsidirbti išvykęs šilutiškis tapo didvyriu: išgelbėjo prie mirties buvusią 6-metę mergaitę

 

 734b26ab905f4d1f8c48e4196d8d7d9aPrieš išvykdamas į Jungtines Amerikos Valstijas per vasarą užsidirbti papildomų pinigų šilutiškis Domantas Kairaitis tikriausiai nė negalvojo, kad jis taps tikru didvyriu ir kad apie tai garsiai kalbės Amerikos žiniasklaida.

Iš Šilutės kilęs 19-metis Domantas vasarai įsidarbino viename Keip Kodo viešbučių. „19-metis viešbučio darbuotojas atgaivino baseine skendusią 6-metę prancūzę mergytę, kurią iš vandens ištraukė be gyvybės ženklų“, – praneša JAV naujienų portalas boston.cbslocal.com.

Vietos policija pranešė, kad nelaimė įvyko tada, kai mergytė, kartu su jos 13-mečiu broliu ir 14-mečiu pusbroliu plaukiojo baseine. Netrukus pastebėta, kad mergytė neišnyra iš vandens. Mergaitės brolis ir pusbrolis sugebėjo ją iškelti į vandens paviršių.

„Tėvai tuo metu gamino maistą, naudojosi netoliese esančiu griliu, todėl nepastebėjo, kaip įvyko nelaimė“, – teigia policijos atstovas.

Tačiau lietuvis Domantas nutikus nelaimei nė kiek nedvejojo – išgirdęs pagalbos šauksmą ėmėsi veiksmų.

Kaip jis pasakoja portalui boston.cbslocal.com, jis stovėjo viešbučio viduje, kai išgirdo klykiančią moterį ir suprato tik žodį „vaikas“. Mat, kaip praneša portalas, atvykusi prancūzų šeima nemokėjo anglų kalbos.

Nubėgęs prie baseino Domantas nedelsdamas pradėjo daryti dirbtinį kvėpavimą skendusiai mergaitei. „Dabar jaučiuosi gerai. Bet po įvykio visas drebėjau, buvau labai išsigandęs“, – portalui boston.cbslocal.com pasakojo pats Domantas.

„Kai atsigavo, ji pradėjo verkti, tada ir supratau, kad jai viskas bus gerai“, – pridūrė Domantas. „Labai didžiuojamės vaikino poelgiu. Jis taip pat turėtų savimi didžiuotis“, – pranešė vietos policijos vadovas Stevenas Xiarhos’as.