Į „Norim kilt 2017“ finalą vyks „Salūnas“

salunas festivalis_klaipedojeBalandžio 1 d. Klaipėdos Žvejų rūmuose įvyko XI šalies vaikų ir jaunimo šokių festivalio – konkurso „Norim kilt 2017“ Vakarų Lietuvos atrankinis turas. Jame puikiai sekėsi Šilutės šokių klubui „Salūnas“.

Vaikų ir jaunimo šiuolaikinių šokių festivalis „Norim kilt“ sulaukė didelio šokėjų susidomėjimo. Festivalį nuo 2000 metų rengia laisvalaikio centras „7 mūzos“, jame dalyvauja kolektyvai, atliekantys šiuolaikinio, šou, pop, gatvės ir charakterinio šokio kategorijas atitinkančias kompozicijas. Atrankiniai turai vyksta Marijampolėje, Panevėžyje, Klaipėdoje ir Vilniuje. Juose atrinkti geriausi kolektyvai patenka į festivalio finalą.

Šilutės šokių klubo „Salūnas“ šokėjai (vadovė Reminta Stoškuvienė) šiame konkurse dalyvauja ne pirmą kartą. Šiemet balandžio 1 diena buvo vėl įsimintina „Salūno“ vaikų ir paauglių grupėms. „Salūno“ vaikų grupės šokis „Crazy Friday“ ir paauglių grupės šokiai „Happy passengers“ bei „In the dark“ buvo atrinkti į finalą. Jis vyks gegužės 13 d. Vilniuje.

„Tikimės pergalės ir Vilniuje, nes nudirbtas didžiulis darbas, įdėta daug pastangų. Su vaikais labai džiaugiamės, kad mus įvertino žmonės iš šokio pasaulio. Tai malonu“, – sakė „Salūno“ vadovė Reminta.