Į pagalbą verslui: gydymo įstaigos vienija pajėgas COVID-19 testavimui

Kad COVID-19 testavimas Lietuvoje vyktų sparčiau, dar vasario mėnesį tyrimų paslaugas leista teikti daugiau sveikatos priežiūros įstaigų. Visgi didžiojo verslo atstovai konstatuoja, kad nors  papildomas testuojančių medicinos įstaigų sąrašas yra paskelbtas, ne visos jos pasiruošusios ir pajėgios teikti šią paslaugą.

Reaguodamos į rinkos poreikius kelios medicinos įstaigos – odontologijos klinika „Šypsenos Akademija“, „IME Dental Group“, „Affidea Lietuva“ įmonių grupė bei jai priklausančios „Endemik“ klinikos – pradėjo bendradarbiauti išplėsdamos COVID-19 profilaktinio testavimo paslaugas po visą Lietuvą.

Minėtų įmonių padaliniai koronaviruso antikūnių ir antigenų testus atlieka Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Šilutėje. Verslo įmonių darbuotojai gali būti testuojami tiek sveikatos priežiūros įstaigose, tiek verslo subjekto pasirinktoje vietoje.

„Yra dvi testavimo proceso dalys. Viena – teisinės procedūros, o kita – pats testavimas. Bendradarbiaudami su kolegomis galime greitai sutvarkyti tiek juridinius formalus, tiek atsiųsti specialistus testų atlikimui. Mūsų bendras tikslas – supaprastinti Lietuvoje veikiančių įmonių darbuotojų COVID-19 testavimą“, – sakė Aurelijus Laurinaitis, „IME Dental Group“ Strateginės plėtros vadovas.

Kaip jau buvo skelbta, nuo karantino nukentėję Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo atstovai, užpildę paraišką „Invegoje“, gali atlikti darbuotojų testus ir gauti valstybės kompensaciją. Tuo tarpu stambaus verslo subjektai tokios privilegijos neturi.

„Testavimo paslaugas teikiame visoms verslo įmonėms ir pavieniams asmenims. Bet šįkart norėtume atkreipti būtent vidutinio ir didžiojo verslo dėmesį, kuris koncentruojasi didžiuosiuose šalies miestuose. Esame šalia, jei yra poreikis – galime atvykti į vietą, arba, iš anksto užsiregistravus, aptarnauti jus artimiausiame padalinyje“, – kvietė A. Laurinaitis.

Odontologijos klinika „Šypsenos akademija“:

Registruotis tel. 8 643 52525

Vilnius, Švitrigailos g. 11G

Kaunas, V. Putvinskio g. 51

„Affidea“ grupės įmonės, “Endemik”:

Registruotis tel. 8 700 55223

Vilnius, Savanorių pr. 6A

Vilnius, Konstitucijos pr. 15, tel. 8 524 41188

Kaunas, Savanorių pr. 109 ir K. Baršausko g. 66A

Klaipėda, Dragūnų g. 2 ir Paryžiaus Komunos g. 10A

Šiauliai, Žemaitės g. 60

Panevėžys, Smėlynės g. 17

Alytus, Naujoji g. 48

Šilutė, Gluosnių g. 4, tel. 8 441 61510