Į rajono tarybą grįžta A. Jagminas

Kitą savaitę vyksiančiame Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdyje prisieks dar vienas naujas Tarybos narys –  Arūnas Jagminas. Daivą Žebelienę paskyrus Šilutės rajono savivaldybės vicemere, jos vietą savivaldybės Taryboje užims buvęs UAB „Šilutės polderiai“ vadovas.

Tokį sprendimo projektą parengė mero ir Tarybos veiklos administravimo skyriaus vyriausioji specialistė, laikinai einanti Skyriaus vedėjo pareigas, Loreta Pakalniškienė. Mėnesio pradžioje Vyriausioji rinkimų komisija patenkino D. Žebelienės prašymą atsistatydinti ir pripažino jos Tarybos narės įgaliojimus nutrūkusiais nesuėjus terminui. Taip atsiradus laisvai vietai savivaldybės tarybos nariu tampa A. Jagminas.

Daug metų vadovavęs UAB “Šilutės polderiai” nuo metų pradžios jis nebėra šios įmonės vadovas.

Šių metų pavasarį vykusiuose rinkimuose iš partijos „Laisvė ir teisingumas“ narių į rajono Tarybą pateko tik 2 atstovai: D. Žebelienė, gavusi 552 balsus, ir Edvardas Jurjonas (368 balsai), trečias liko A. Jagminas, gavęs 293 balsus. Tad Tarybos nariais tapo D. Žebelienė ir E. Jurjonas. O kai D. Žebelienė buvo paskirta mero pavaduotoja, į likusią laisvą vietą dabar patenka A. Jagminas. Jis praėjusią kadenciją metus jau buvo Tarybos nariu.