Į Šilutę sugrįžo atsinaujinęs TOPO CENTRAS

TC silute 016Praėjusį šeštadienį nuo pat ankstyvo ryto Cintjoniškių gatvėje, prie „Topo centro“, būriavosi šilutiškiai, laukdami tradicinės atidarymo šventės, įspūdingų nuolaidų ir nuotaikingų žaidimų.

„Topo centras“ savo pirkėjus pasitiko atsinaujinęs, modernesnis, pasiruošęs nustebinti šilutiškius ir miesto svečius dar platesniu prekių asortimentu ir puikiu aptarnavimu.

Visą dieną vykusioje šventinėje loterijoje kiekvienas pirkėjas galėjo laimėti įvairių nuolaidų pirkiniams. Didžiausia sėkmė TC silute 402 talijos laimnusišypsojo net dviem šilutiškėms – p. Stasei Bučinskienei ir p. Rimantei Stankutei. Joms atiteko 99 proc. nuolaida pasirinktoms prekėms.

Pirkėjos su džiaugsmu priėmė išskirtinį laimėjimą, tačiau juokaudamos apgailestavo, kad pasirinko ne pačias brangiausias prekes.

Šventės metu vykusiame azartiškame aukcione pasisekė p. Justinui Grinčinaičiui iš Šilutės, kuris už savo pasiūlytą kainą nupirko skalbimo mašiną „Beko“, sumokėjęs net pusantro šimto litų mažiau, nei ši prekė įprastai kainuoja „Topo centre“.
Kitame aukcione laimėtoju tapo p. Viktoras Zacharovas, taip pat už mažesnę nei parduotuvėje kainą įsigijęs planšetinį kompiuterį EASYPIX EASYPAD JUNIOR.

Didžiulio susidomėjimo sulaukė linksmasis „Talijos konkursas“ –  norinčiųjų jame dalyvauti netrūko. Konkurso prizas – televizorius THOMSON LED LCD, kainuojantis 499 Lt – atiteko žaidėjui, kurio juosmens apimtis sutapo su televizoriaus įstrižaine. Išmatavus visus dalyvius, paaiškėjo konkurso nugalėtoja – p. Natalija Trizno iš Klaipėdos, jai ir buvo įteiktas laimėtas prizas.

Puikios nuotaikos netrūko ir kitame nuotaikingame „Xbox turnyre“. Čia žaidimo dalyviai varžėsi bėgdami virtualioje trasoje. Bėgimo rungtyje greičiausias buvo p. Deividas Puodžiūnas iš ŠilTC silute 186utės, kuris laimėjo modernų „Xbox Kinect“ žaidimą.

Šilutės „Topo centras“ – 27-oji šio tinklo parduotuvė Lietuvoje. Neseniai duris atvėrė atsinaujinęs „Topo centras“ Plungėje. O praėjusių metų gale iškilmingai atidarytas „Topo centras“ Klaipėdoje yra didžiausia buities technikos ir elektronikos parduotuvė ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse. Čia mielai užsuka apsipirkti uostamiesčio, aplinkinių rajonų  gyventojai bei svečiai iš Kaliningrado apskrities.

„Patikimumas, kokybė, puikus aptarnavimas, didžiulis prekių pasirinkimas – viskas, ko reikia vienoje vietoje – tokį „Topo centrą“ pažįsta pirkėjai visoje Lietuvoje“, – pažymi „Topo grupės“ komunikacijos vadovė Aurelija Rusteikienė.