Į “Šilutės” sirgalių kiemą atėjo šventė!

Krepsis DziaugysNors mūsų miesto komandos startas Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) nebuvo sėkmingas, viskas apsivertė aukštyn kojomis po praeito savaitgalio. “Šilutės” ekipa, kurią treniruoja Laimonas Eglinskas ir Kęstutis Mačijauskas, savaitgalį tiek namuose, tiek išvykoje įveikė varžovus.

Namų rungtynėse, penktadienį, šilutiškiai žaidė su Kauno KTU komanda ir rezultatu 73:67 (15:12, 18:13, 21:19, 19:23) įveikė varžovus. Kitą dieną išvykoje Gargžduose jie taip pat palaužė priešininkų komandą rezultatu 82:73 (23:16, 13:31, 20:14, 26:12).

Dabar “Šilutės” sąskaitoje yra dvi pergalės ir du pralaimėjimai.

Namų rungtynės

Rungtynes namuose mūsiškiai pradėjo spurtu 7:1. Tolimesnė kova tarp varžovų pirmame kėlinyje buvo apylygė, bet spurtas pradžioje “Šilutei” leido būti pirmaujančiųjų vaidmenyje ir prieš ilgąją pertrauką švieslentė rodė (33:25).

Antroje rungtynių pusėje padėtis išliko panaši. Mūsiškiai dirigavo žaidimo eigą, o KTU komanda vis kvėpavo jiems į nugarą. Paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis Kauno krepšininkams dar pavyko priartėti prie mūsiškių iki 5 taškų, tačiau to nepakako, ir “Šilutė” šventė pirmąją pergalę naujajame NKL sezone, rezultatu 73:67.

Krepsis treneriaiRezultatyviausiai mūsų komandoje žaidė Mantas Šerkšnas, jis per 24 minutes pelnė 18 taškų (2/2 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 1/1 baudos metimą), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų. Komandos kapitonas Evaldas Džiaugys taip pat buvo rezultatyvus: pelnė 17 taškų (3/6 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 3/3 baudų metimų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 14 naudingumo balų.

KTU komandoje rezultatyviausiai žaidė Matas Ragauskas, pelnęs 19 taškų (2/2 dvitaškių, 3/11 tritaškių, 6/6 baudų metimų), atkovojęs 3 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus ir perėmęs 3 kamuolius. Jis surinko 16 naudingumo balų.
Kiti “Šilutės” žaidėjai: Trevoras Hillas ir Andrius Globys (8 atk. kam.) po 9 taškus ir  Paulius Gvazdaitis – 6.

Išvykoje Gargžduose

Kitą dieną “Šilutė” išvyko žaisti į Gargždus, kur žaidimas kainavo nemažai nervų tiek komandai, tiek jos sirgaliams. Pirmajame kėlinyje puikiai žaidę mūsiškiai (16:23) klupti pradėjo antrajame. Tuo pasinaudojusi Gargždų SC komanda pradėjo krauti sau taškų kraitį bei ženkliai tolti nuo mūsiškių. Po dviejų kėlinių šilutiškiai atsiliko jau 11 taškų skirtumu – 47:36.

Grįžus komandoms į aikštelę, dar kurį laiką “Šilutei” sunkiai sekėsi pagauti žaidimo ritmą. O ir įtampa komandoje vis nenuslūgo, žaidėjai klydo, ir tai neleido komandai priartėti prie varžovų bei persverti rezultatą. Bet po minutės pertraukėlės mūsiškiai atsigavo. Gal trenerio pasakyti žodžiai pertraukėlės metu jiems išėjo į naudą, bet žaidimas pasikeitė kardinaliai. Ir žingsnelis po žingsnelio “Šilutė” artėjo prie varžovų, o galiausiai ir persvėrė rezultatą savo naudai. Tad po finalinės sirenos buvo aišku, kad “Šilutė” iškovojo dar vieną pergalę rezultatu 73:82.

“Šilutė”: Trevoras Hillas 19 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Evaldas Džiaugys 15, Mantas Šerkšnas 13, Paulius Gvazdaitis 11 (6 atk. kam., 2 bl.), Andrius Gaidys (7 atk. kam.) ir Andrius Globys (8 atk. kam.) po 8.

Po rungtynių vyr. trenerio L.Eglinsko klausėme, kaip jis jaučiasi, kai po dviejų nesėkmių komanda pagaliau iškovojo dvi pergales iš eilės. Su šypsena veide treneris sakė, kad visada smagiau laimėti nei pralaimėti. To mes ir linkime – tik pergalių!