Į šventę pakvietė „Kubana“

kubana visa scenaBaigiantis metams Šilutės sportinių šokių klubas „Kubana“ pakvietė į Šilutės kultūros ir pramogų centrą pasigrožėti vaikų šventiškais šokiais ir dalyvauti kalėdinėje šventėje.

Tėveliams ir artimiems draugams šventę surengę „Kubanos“ šokėjai parodė 18 šokių pasirodymų, kuriuose kubana tortasdalyvavo visi kolektyvo vaikai nuo 4 iki 14 metų. Koncertą vainikavo grandiozinis viso kolektyvo šokis, kurį pagal garsios dainininkės Mariah Carey hitą „Santa Claus is coming to town“ atliko net 116 šokėjų. Scenoje pasipylė begalė konfeti ir pakviesti renginio vedėjos įžengė „Kubanos“ vadovai – Lina ir Donatas Blusiai. Jie vaikams atnešė didelę dėžę dovanų. Renginio pabaigoje vaikai rikiavosi prie milžiniško torto, jų laukė atrakcijos su balionais ir fotosesija.

Šilutės sportinių šokių klubas „Kubana“ Šilutėje įsikūrė prieš 5 metus ir kasmet vis pilnėja. Šiuo metu kolektyve šoka apie 150 įvairaus amžiaus šokėjų. Vaikai nuolat dalyvauja varžybose visoje Lietuvoje, o suaugusieji ateina tiesiog linksmai ir prasmingai praleisti laiką. Kolektyvo įkūrėjai ir vadovai – pasaulio ir Europos sportinių šokių čempionai, buvę ansamblio „Žuvėdra“ nariai Lina ir Donatas Blusiai.