Į šventę susibūrė aklieji ir silpnaregiai

akluju sventeŠventiškai nusiteikę Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) Šilutės skyriaus nariai rinkosi į popietę „Dar pabūkime kartu, pasilinksminkim“.

Susirinko gausus būrys norinčių pabendrauti, paskaityti pačių sukurtas eiles, padainuoti, sulaukti Kalėdų Senelio dovanų, kuriomis padėjo pasirūpinti Darbo partijos Šilutės skyrius, pasirinkti drabužių, kuriais nuolat šelpia Raudonojo Kryžiaus draugija.

Prie suneštinėmis vaišėmis padengtų stalų sėdo ne tik šilutiškiai, bet ir iš seniūnijų atvykę silpnaregiai.

Gražių Kalėdų ir gerų Naujųjų metų visiems linkėjo pirmininkė Šarūnė Urbonaitė. Savo eilėmis džiugino Stefa ir Audronė, J.Giniotienės eiles skaitė Alma Nausėdienė. Skambėjo Vitalijos, Audronės ir Rimos atliekamos dainos, atsiųstus sveikinimus perskaitė Danutė Antanaitienė.

Adelė Judeikienė džiaugėsi, kad prieš 2 metus parašiusi knygą „Taip šneka lietuvininkai Saugose“, iš Vilniaus, Lietuvių kalbos instituto sulaukė žinios, jog iki Kalėdų švenčių galės pamatyti išleistą savo knygą. Buvusi lietuvių kalbos mokytoja, dabar gyvenanti Saugose, prižadėjo kuo greičiau pasidalinti savo mintimis, užfiksuotomis knygoje, su likimo draugais.

Atsisveikindami visi dėkojo organizatoriams už galimybę susiburti.