Ikimokyklinukai – „Žaliojoje gatvelėje”

Grupėse auklėtojos kalbėjo apie tai, kaip reikia saugiai pereiti gatvę, mokė tai padaryti, imitavo įvairias situacijas. / Organizatorių nuotr.Šilutės policininkai kasmet pavasarį dalyvauja Šilutės lopšelyje darželyje „Ąžuoliukas“ vykstančiuose renginiuose, skirtuose saugaus elgesio gatvėje įgūdžiams formuoti. Šiemet organizuota teminė savaitė „Aš saugus, kai žinau“.

Grupėse auklėtojos kalbėjo apie tai, kaip reikia saugiai pereiti gatvę, mokė tai padaryti, imitavo įvairias situacijas. Savo patirtį mažieji išreiškė piešiniuose, darydami darbelius.

Daug džiaugsmo vaikams suteikė kinologo ir tarnybinio šuns apsilankymas. Vaikai domėjosi, ką jis ėda, kur gyvena, ką veikia policijoje, visi norėjo jį paglostyti. Kinologas demonstravo, kaip tarnybinis šuo vykdo komandas, kaip ieško pamesto daikto, atsakė į vaikų klausimus. Ikimokyklinukams rūpėjo ir policininkų spec. priemonės – antrankiai, ginklas, racija.

Penktadienį vyko baigiamasis renginys – „Žaliosios gatvelės“ šventė. Ikimokyklinukų žinias įvertinę policijos pareigūnai įteikė 20 „Žaliosios gatvelės“ pažymėjimų.

policija visi