Ilgai lauktos dvi pergalės iš eilės

krepsinis nklPagaliau Nacionalinės krepšinio lygos čempionate žaidžiantiems „Šilutės“ krepšininkams pavyko: gruodžio pirmąjį savaitgalį jie iškovojo dvi pergales iš eilės. Ir išvykoje, ir namuose mūsiškiai įveikė savo varžovus.

Dabar „Šilutės“ sąskaitoje – 8 pergalės ir 10 pralaimėjimų. Ji turnyrinėje lentelėje užima 12-tą vietą iš 16-kos.

Vieni kitiems lipo ant kulnų

Penktadienį „Šilutė“ svečiavosi Pakruojyje, kur susitiko su „Merestos“ komanda, turnyrinėje lentelėje užimančia 8 vietą.

Varžybos buvo įtemptos. Vienai komandai išsiveržus į priekį, kita netrukus ją prisivydavo. Toks žaidimas, kai komandos viena kitai lipa ant kulnų, yra pakankamai įdomus ir intriguojantis: neįmanoma prognozuoti, kuri komanda švęs pergalę.

Tam išsiaiškinti penktadienį neužteko net 4 kėlinių – tik po pratęsimo rezultatu 88:95 pergale džiaugėsi „Šilutė“.

Rezultatyviausias išvykoje buvo I.Razutis – 24 taškai, 7 atkovoti kamuoliai. M.Tamaševičius atkovojo 10 kamuolių bei vienodai su E.Šauliu pelnė taškų – po 14. E.Ramanausko sąskaitoje – 13 taškų bei 11 atkovotų kamuolių.

Įveikti stipresnieji

„LKKA – Atletas“ – Kauno komanda, vadovaujama vyr. trenerio E.Nickaus. Ši komanda turnyrinėje lentelėje užima 6 vietą –  tai yra dvigubai aukščiau nei mūsiškiai. Bet šeštadienį kauniečiams nepavyko atsilaikyti prieš mūsiškių greitą žaidimą – svečiams teko pripažinti gan skaudų pralaimėjimą.

Nors visus 3 kėlinius komandos žaidė apylygiai (29:28, 17:17, 18:17), bet IV kėlinyje pagaliau kauniečiams pritrūko garo. „Šilutė“ paskutinį kėlinį varžovus įveikė 31:15 bei rezultatu 95:77 laimėjo rungtynes.

Rezultatyviausias tądien buvo M.Tamaševičius – 23 taškai bei 10 atkovotų kamuolių. 19 taškų pelnė ir 9 kamuolius atkovojo A.Kaubrys, komandos kapitonas E.Jurkus prie pergalės prisidėjo 17 taškų.

Ateinantį savaitgalį mūsiškiai dvejas rungtynes žais išvykose. Penktadienį susitiks su „Mažeikiais“, o šeštadienį svečiuosis Klaipėdoje, kur susitiks su „Nafta – Universitetu“.