Imtynininkai dalyvavo trejose varžybose

dziudo-5-KedainiaiBalandžio 28 d. šilutiškiai dziudistai dalyvavo trejose rungtynėse.

Vilniuje vyko komandinės Kario kelio lygos II turo varžybos, kuriose Šilutės dziudo klubo „Kumikata“ komanda iškovojo III vietą.

Saldus mieste (Latvija) vyko tarptautinis dziudo turnyras, čia svorio kategorijoje iki 38 kg Edvardas Sagalec iškovojo čempiono vardą. Ukmergėje vykusiose Nemuno dziudo pirmenybėse Tomas Šuldekovas užėmė II vietą.

Treneris Rimvydas Lukošius dėkoja tėveliams, kurie padėjo nuvykti į varžybas. Taip pat visi mylintys dziudo sportą kviečiami gegužės 26 d. į tarptautinį dziudo turnyrą, kuris vyks Šilutėje, miesto šventės proga. Turnyre dalyvaus Lietuvos bei užsienio imtynininkai. Pradžia 11 val., varžybos vyks Šilutės sporto mokykloje, Gluosnių gatvė 13 B.