Imtynininkai iškovojo auksą ir bronzą

dziudoVasario 4 dieną Šiaulių arenoje vyko tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo jaunučių, jaunių ir jaunimo kategorijų sportininkai. Nepaisant didelių šalčių, ant tatamio jėgas išbandyti atvyko sportininkai iš Latvijos, Rusijos ir Lietuvos miestų.

Šilutės sporto mokyklai atstovavo 12 sportininkų.

Jaunučių grupėje šį kartą čempionu tapo Ernestas Sagalec, jo brolis Edvardas iškovojo III vietą svorio kategorijoje iki 35 kg.
Jaunių grupėje sv. kat. iki 55 kg III vietą iškovojo šilutiškis Dovydas Maciukevicius, kuris dėl trečios vietos kovojo su treniruočių draugu Ernestu Araminu.

Svorio kat. per 81 kg čempionu tapo Paulius Jatautas, o Šarūnas Dulkys iškovojo III vietą.

Jaunimo grupėje svorio kat. iki 81 kg III vietą iškovojo Rokas Paulikas. Sv. kat. per 90 kg lygių nebuvo Artūrui Kudrešovui, kuris aiškia persvara laimėjo visas kovas ir tapo čempionu.

Pasak vaikinų trenerio Rimvydo Lukošiaus, jaunimo grupei šis tarptautinis dziudo turnyras – gera repeticija prieš vasario gale vyksiantį LR čempionatą.