Imtynininkai kalėdiniame turnyre iškovojo 11 medalių

wrestlingPaskutinis šiais metais dziudo turnyras surengtas Šiauliuose. Čia varžėsi visų amžiaus grupių sportininkai, Šilutei atstovavo 14 sportininkų. Visi stengėsi kuo aukštesniu rezultatu baigti šių metų varžybų maratoną.

Suaugusiųjų grupėje du mūsų sportininkai užėmė antrąsias vietas: Artūras Kudrešovas (sv. kat. iki 90 kg) ir Šarūnas Dulkys (sv. kat. virš 90 kg).

Jaunučių grupėje sv. kat. iki 33 kg čempionu tapo Ernestas Sagalec, sv. kat. iki 38 kg I vietą užėmė Edvardas Sagalec ir trečiąją vietą – Dominykas Lukošius.

Sv. kat. iki 45 kg čempionu tapo Tauras Kuskys, sv. kat. iki 50 kg stipriausias buvo Justas Pauparis, sv. kat. iki 60 kg nugalėjo irgi šilutiškis Arnas Šikšnius.

Vaikų grupėje sv. kat. iki 27 kg aukso medalį iškovojo Žilvinas Šimkus, trečiąją vietą – Benas Lukošius. Sv. kat. iki 47 kg čempionu tapo Marius Rimkus.

Gerai pasirodė ir kiti trys komandos nariai – Matas Kungys, Deividas Plikaitis ir Uosis Knapkis. Jiems truputį pritrūko sportinės sėkmės iškovoti medalius.