Imtynininkai parvežė medalius iš Lenkijos ir Latvijos

dziudoBielsko – Biala (Lenkija) mieste vyko tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo sportininkai iš Baltarusijos, Ukrainos, Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos.

Geriausiai sekėsi Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams Ernestui ir Edvardui Sagalec, Mariui Rimkui, kurie savo svorio kategorijose iškovojo čempiono vardą.

Rokas Šazevičius iškovojo III vietą svorio kategorijoje iki 50 kg. Šioje svorio kategorijoje Dominykas Šatkus liko penktas.

* Latvijos Adaži mieste vykusiame tarptautiniame dziudo turnyre Edvardas Sagalec svorio kategorijoje iki 50 kg iškovojo čempiono vardą.

Jo brolis Ernestas svorio kategorijoje iki 46 kg tik per plauką liko be medalio, užėmęs 5 vietą.

Dominykas Šatkus pirmos kovos metu gavo nugaros traumą ir iš turnyro kovų pasitraukė.