Imtynininkams nepavyko parvežti aukso

Dziudo imtynininkas Rokas Paulikas (treneris Rimvydas Lukošius) jaunių žaidynėse tapo bronziniu prizininku.Kaune vykusiose jaunių žaidynių finalinėse varžybose Šilutės sporto mokyklai atstovavo 5 sportininkai.

Šią teisę jie iškovojo Žemaitijos zoninėse varžybose.

50 kg svorio kategorijoje rungtyniavo Tauras Kuskys ir Mantas Juknius. Tauras pirmą kovą pralaimėjo alytiškiui, kuris ir tapo čempionu šioje svorio kategorijoje, antrą kovą aiškia persvara laimėjo prieš marijampolietį, o trečią kovą pralaimėjo imtynininkui iš Vilniaus.

Mantui tądien nebuvo sėkminga diena – jis pralaimėjo abi kovas.

Sv. kat. iki 73 kg rungėsi Rokas Paulikas, kuris apmaudžiai pralaimėjo kauniečiui dėl patekimo į finalą, o kovoje dėl III vietos nesunkiai įveikė Šakių atstovą.

Sv. kat. iki 90 kg Paulius Jatautas kovojo dėl patekimo į finalą, bet pralaimėjo Panevėžio atstovui. O kovoje dėl III vietos nesunkiai įveikė Plungės imtynininką ir pasipuošė bronzos medaliu.

Absoliučioje sv. kat. kovojo Šarūnas Dulkys. Jam pritrūko sportinės sėkmės – užėmė 5 vietą.