Imtynininkui Š.Dulkiui nedaug trūko iki aukso

dziudo dulkysKaune vyko jaunučių dziudo žaidynių finalai, kuriuose galėjo dalyvauti tik sportininkai, iškovoję zoninėse varžybose teisę dalyvauti finaluose. Šilutės sporto mokyklai atstovavo 5 imtynininkai.

Pirmą dieną ėmėsi lengvesnių svorių sportininkai Tauras Kuskys (46 kg) ir Mantas Juknius (50 kg). Tauras tik kovoje dėl patekimo į finalą nusileido kauniečiui ir kovojo dėl III vietos su plungiškiu, kurį nesunkiai įveikė.  Mantas po pralaimėtos pirmos kovos iškrito iš turnyro.

Antrą varžybų dieną sv. kat. 60 kg kovojo Ernestas Araminas, kuris liko septintas. Svorio kat. iki 66 kg Arnas Šikšnius pralaimėjo pirmą kovą ir iškrito iš turnyro.

Svorio kat. per 81 kg ėmėsi Šarūnas Dulkys, kuris iki finalo įveikė visus varžovus ir finale susitiko su alytiškiu R.Mečajumi. Per pagrindinį ir papildomą kovos laiką abu imtynininkai kovojo be įvertinimų ir, teisėjų sprendimu, pergalė atiteko alytiškiui.