Inkakliškiai anksti sulaukė Kalėdų Senelio ir svečių su dovanomis

inkakliuose sventesDidieji prekybos centrai kalėdinėmis dekoracijomis pasidabino jau lapkričio pradžioje, o Inkaklių mokyklos – daugiafunkcio centro mokytojai ir mokiniai paskutinę lapkričio dieną, kuri sutapo su advento pradžia, savo eisena su žibintais rankose Inkaklių gatvėmis visai gyvenvietei priminė apie advento pradžią, apie gerumo, meilės ir vilties laikotarpį. Medžių puošimo dieną aprengė kiemo egles, o netrukus papuošė ir kalėdines eglutes: vieną – kalėdiniam renginiui konferencijų salėje, o kitą – balkone – visai kaimo bendruomenei. Ir štai, ko gero, vieni pirmųjų rajone inkakliškiai sulaukė puikios kalėdinės šventės.

Artėjančios Kalėdos inkakliškiams turėtų būti ypatingos, kadangi Inkaklių mokyklą – daugiafunkcį centrą aplankė daug svečių su puikiomis dovanomis. Tai verslininkas, Šilutės r. savivaldybės tarybos narys Antanas Martinkus, Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis, Švėkšnos girininkijos girininkas Algirdas Tamašauskas, Inkaklių bendruomenės pirmininkas Valentinas Vanagas, Inkaklių seniūnaitis Valerijus Volkovas, Inkaklių „Dainorių“ kolektyvas su vadove Virginija Rukšnaitiene ir ypač laukti svečiai – Lietuvos ir Švedijos paramos Lietuvai organizacijos „Tikėjimas, Viltis, Meilė“ vadovai Kerstin Lindkvist ir Tadas Girčiaus, kurie ne tik paankstino Kalėdas Inkakliuose, bet ir ženkliai praturtino jas. Inkaklių mokyklos – daugiafunkcio centro bendruomenė nuoširdžiai dėkoja visiems už gerumą bei paramą.

Mokytoja Stanislava Ramonienė paruošė puikų kalėdinį renginį, kuriame tilpo mokinių programa, sveikinimo žodžiai, dovanos ir tradicija tapęs Inkaklių mokyklos – daugiafunkcio centro darbuotojų nuotaikingas lėlių spektaklis „Raudonkepuraitė“. Jis šiandien, gruodžio 23 dieną, bus rodomas ir Švėkšnos seniūnijos salėje.

Šventę papuošė „Dainorių“ bei terceto – Jurgitos Rumšienės, Valerijaus Volkovo ir Rimanto Stankaus dainos.
Na, o pasirodžius Kalėdų Seneliui su nykštuku, emocijos ir dovanos liejosi per kraštus. „Prakaitavo“ ne tik vaikai, bet ir tėveliai, močiutės, seneliai, svečiai.

Linkime visiems puikių ateinančių švenčių!!!