Inkakliškiai atsisveikino su ketvirtokais

inkakliai ketvirtokaiUžvertę pirmąją – ketverių metų – mokyklinio gyvenimo knygos dalį, Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos Inkaklių skyriaus trys ketvirtokai atsisveikino su savo pirmąja mokytoja Petronėle Freitakiene ir mokykla, kurioje praleido virtinę dienų, kupinų rūpesčių, įdomių patirčių ir žinių.

Nešini degančiu fakelu, mokiniai įėjo į salę, deklamavo eilėraščius apie mokyklinius rūpesčius ir išdaigas. Mokytoja P.Feitakienė, dovanodama kiekvienam po pasakų knygą, sakė tikinti, kad vaikų širdys prisimins Inkaklių mokyklą.

Moksleiviams už aktyvų dalyvavimą užklasinėje veikloje bei gerą mokymąsi įteikti diplomėliai, jų tėvams – padėkos raštai. Už gerus darbus išdalintos „Laimės pasagos“.

Nominacija „Metų pavyzdys – kaimo bendruomenės lyderis“ skirta žmogui, visur ir visada suspėjančiam, turinčiam originalių minčių ir gebančiam jas įgyvendinti, buriančiam kaimo bendruomenę ir daug nuveikiančiam jos labui. Tai Inkaklių kaimo „Ašvos“ bendruomenės pirmininkas Valentinas Vanagas.

„Metų mokytojos“ titulas atiteko D.Raudienei, padovanojusiai save ne tik šeimai, bet ir anūkams, be galo daug savęs atidavusiai kitiems.

„Metų kompiuterio“ apdovanojimas skirtas Inkaklių bibliotekininkei D.Milkerienei, kuri neskaičiuodama darbo laiko, pataria ir moko kompiuterinio raštingumo.

„Metų sveikatos“ nominacijos laimėtoja – Inkaklių medicinos punkto felčerė I.Jančiauskienė, nuolat besirūpinanti mokinių sveikata, nors jai šis darbas į pareigybes neįeina.

„Metų rašytoja“ pripažinta švėkšniškė V.Astrauskienė, kuri daug metų rašo ir žiniasklaidoje garsina Inkaklių mokyklos renginius, išleido antrąją knygą, o dabar įniko lipdyti angelus.

„Metų sėkmės“ apdovanojimas – moksleiviui E.Končiui, kuris, mamos padedamas, tapo respublikinio konkurso „Nusipiešk sau kojinytes“ nugalėtoju.

Puiki mokinė ir sportininkė pirmokė V.Mikužytė apdovanota net dviem prizais: „Metų pirmūnas“ ir „Metų bėgikas“.

Už ištikimybę bibliotekai ir knygai apdovanotas „Metų skaitytojas“ R.Zuikauskas, perskaitęs daugiausia knygų.

„Prasmingo sugrįžimo“ apdovanojimas įteiktas ketvirtokei G.Arnašiūtei, sugrįžusiai į savo mokyklą iš Anglijos ir puikiai užbaigusiai mokyklą.

Ketvirtokė V.Kubiliūtė visus mokslo metus padėjo mokytis klasės draugui, už tai jai suteiktas „Metų pagalbininko“ vardas.

Mokytojos S.Ramonienė ir D.Volkova su mažaisiais šokėjais ir dainininkais parodė šventinį koncertą, po jo tėvelius mokytojos pakvietė į klases pažiūrėti vaikų parašytų baigiamųjų darbų.