Inkakliškiai puokštes apavė batais

inkalliai puokste_bate_vaikaiKeliauja ruduo per žemę, plėšdamas paskutinius medžių apdarus, skindamas dar likusius žiedus. Lyg bijodami užsigauti, lėtai krenta dideli ir maži, geltoni ir rusvi medžių lapai, kartais į žemę pokšteli koks kaštonas, o viršum medžių ilgomis virtinėmis ilgesingai krykšdami išskrenda paukščiai.

Ruduo. Spalvų paletė – kaip ant delno. Ir saulės spinduliai virsta rudens puokštėmis. O į Inkaklių mokyklėlę ruduo atkeliavo per palanges rudeniniais batais…

inkakliai puokste_batai_ant_palangesŠvėkšnos „Saulės“ gimnazijos Inkaklių skyriaus mokytojos, norėdamos paskatinti vaikų kūrybiškumą, bendravimą su šeimos nariais, pakvietė juos su tėveliais kurti puokštes… batuose.

Parodai – konkursui „Puokštė bate“ rudenines kompozicijas sukūrę vaikai ir jų tėveliai nustebino išradingumu, kūrybiškumu, meniškumu. Paroda pritraukė daug smalsuolių, kurie gėrėjosi nuostabiomis rudens spalvomis puokštėse.

Konkurso dieną ant palangės išsirikiavo 19 batų su puokštėmis. 5 kūrybiškiausių ir išradingiausių puokščių autoriai apdovanoti vertingais prizais, o visi kiti – prisiminimo dovanėlėmis.