Inkakliškiai – tarp geriausių

inkakliai laimejo 1 vieta aiste ziogaiteInkaklių mokyklos – daugiafunkcio centro mokytojos Petrutė Freitakienė ir Danguolė Volkova, sužinojusios apie respublikinį edukacinį konkursą „Olympis 2015 – Rudens sesija“ ir paragintos mokyklos direktoriaus Algimanto Jokšo, nutarė jame  dalyvauti. Pagrindinis konkurso tikslas – sudominti mokinius mokomaisiais dalykais ir skatinti mokymosi motyvaciją.

Šie konkursai nėra olimpiados, juose yra įvairaus sudėtingumo užduočių, todėl gali dalyvauti visi mokiniai. Vaikai buvo supažindinti su šio edukacinio konkurso uždaviniais ir norą dalyvauti pareiškė 15 mokinių. „Rudens sesijoje“ dalyvavo daugiau kaip 36 000 mokinių iš daugiau nei 800 Lietuvos mokyklų.

Mūsų centro atstovai pasirodė puikiai. I laipsnio diplomais apdovanoti  net 15 – iš įvairių mokymo dalykų. II laipsnio diplomais – 7, III laipsnio diplomais – 3 mokiniai. Antrokė Darija Balčėnaitė iš lietuvių kalbos 100 proc. aplenkė kitus Lietuvos mokinius, o ketvirtokė Viltė Mikužytė iš anglų kalbos 98 proc. Joms įteikti „Olympio“ medaliai.

Mokyklą – daugiafunkcį centrą pasiekė gera žinia iš viešosios įstaigos „Poli-PRO“ – į kasmetinį piešinių konkursą „Tvirta šeima – akmuo Tėvynės pamate“ atsiųsta 973 darbai. Iš antrosios amžiaus grupės 387 atsiųstų darbų trečiokės Aistės Žiogaitės piešinys laimėjo I vietą. Šio konkurso tikslas – raginti visuomenę palaikyti ryšį su savo artimaisiais, ugdyti vaikų patriotiškumą ir puoselėti nacionalinę kultūrą.