Inkaklių ketvirtokai baigė pirmą mokslų etapą

inkakliu ketvirtokaiUžvertę ketvirtąją mokyklinio gyvenimo knygą, Inkaklių ketvirtokai atsisveikino su savo pirmąja mokytoja Petronėle Freitakiene bei mieląja mokykla, kurioje per ketverius metus praleido ištisą virtinę dienų, kupinų rūpesčių, juoko, įdomių patirčių, suaugo, įgijo žinių.

Su mokyklinio varpelio skambesiu, lydimi pirmosios mokytojos, ketvirtokai iškilmingai įėjo į salę. Čia jų laukė žemesniųjų klasių mokiniai, tėveliai, kaimo bendruomenės nariai ir svečiai.

Žiūrovams ketvirtokai dovanojo šaunų koncertą. Dėkojo tėveliams už švelnumą, meilę ir rūpestį, gražiausius žodžius sakė savo mokytojai.

Mamos ir džiaugėsi, ir graudinosi – smagu, kad tokie dideli užaugo, smagu, kad pirmasis mokslo etapas įveiktas, bet ir neramu – kaip greitai bėga laikas, čia – dar vaikai, čia – jau suaugę pakvies į abitūros išleistuves…

Su pasibaigusiais mokslo metais vaikus ir mokinius pasveikino Inkaklių bendruomenės „Ašva“ pirmininkas Valentinas Vanagas, kiti svečiai. Moksleiviams ir jų tėveliams įteikti padėkos raštai už aktyvų dalyvavimą užklasinėje veikloje bei gerą mokslą.

Ketvirtokai mokyklos kieme pasodino medelį.