Inkaklių M-DC mokinių skaičius padvigubėjo

inkakliai skaitovu konkursasStraipsnelio pavadinimas ne iš fantastinio romano, o iš realios neformalios planinės veiklos. Inkaklių mokykloje-daugiafunkciame centre įvyko skaitovų konkursas „Spalvingoji eilėraščių pievelė – 2015”, į kurį pakviesti draugai iš Švėkšnos gimnazijos bei Klaipėdos raj. Pašlūžmio M-DC. Organizatorė, mokytoja Danguolė Volkova net nustebo, kai sužinojo, kad konkursui užsiregistravo net 33 kaimyninių mokyklų skaitovai.

Direktorius Algimantas Jokšas pasiūlė susipažinti, susidraugauti ir pasilikti Inkakliuose, kur visada vaikams – saugu ir gera, kur kiekvienas savaitgalis virsta motyvuota švente.

Kad svečiams būtų drąsiau, renginį vedė „zuikiai” Judita su Rimante, kurie vedė konkursantus prie mikrofono ir drąsino. Išgirdome eilėraštukų apie gamtą, troleibusą, močiutę, tėvelį, rimtų, linksmų, ilgų, trumpų.

Mūsų mokiniai, vadovaujami Petrutės Freitakienės, atliko keletą dainelių apie draugystę, o komisija – Inkaklių bibliotekininkė Daiva Milkerienė, M-DC metodininkė Laurita Deniušienė ir šio straipsnio autorius aiškinosi laureatus.

Smagi šventė prabėgo nepastebimai. Laureatais priešmokyklinio ugdymo grupėje tapo Inkaklių moksleiviai Nojus Zuikauskas, Raman Budiukin, Adrija Žąsytytė, Agnė Jankauskaitė, Monika Būdvytytė, Greta Ringailaitė iš Švėkšnos „Saulės”, Viltė Mikužytė iš Inkaklių, Vakarė Alonderytė iš Švėkšnos, Judita Tarvydaitė iš Inkaklių, Agnė Krūgelytė iš Švėkšnos.

Konkurso dalyviams įteikti padėkos raštai bei knygutės, padėkota ir mokytojams. Vaikai padraugavo su knyga, palavino savo atmintį, nors trumpam atitrūko nuo kompiuterių, susirado draugų.