Inkaklių mokyklos-daugiafunkcio centro vaikai mėgsta dovanas, todėl jų ir gauna…

20140904 091547Jei esi svetingas, tai pas tave ir svečiai ateina, jei gali būti naudingas, tai ir pats gali naudos gauti. Praėjusiais mokslo metais Inkaklių mokyklos-daugiafunkcio centro vaikai padėjo Švėkšnos girininkui A. Tamašauskui pasodinti mišką ir mainais už tai gavo medienos, kuri pagal viešųjų darbų programą buvo panaudota vaikų žaidimo aikštelės įrengimui. Dabar aikštelė džiugina mažuosius, kurie net po pamokų neskuba namo, o eina pasisupti, palaipioti ir pan.

Būna atvejų, kai užtenka tik pažadėti. Panašus renginys Inkakliuose įvyko susitikime su visuomenės sveikatos biuro direktore Virginija Vaivadaite, visuomenės sveikatos stiprinimo specialiste Greta Urbonaite bei policijos bendruomenės pareigūne Nerija 20140904 091240Ropiene. Inkaklių mokyklos-daugiafunkcio centro vaikai išklausė policijos specialistės paskaitą apie saugumą, kitus patarimus ir mainais už pažadą būti gerais gavo iš visuomenės sveikatos biuro vadovės bei specialistės dovanas – atšvaitus, o  Lietuvos automobilių kelių direkcijos kalendoriukus įteikė policijos pareigūnė.

Po renginio, prie kavos puodelio, aptarti galimi tarpinstituciniai salyčio taškai, ieškant dar geresnio bendradarbiavimo, ir tokių galimybių surasta nemažai. Tai praturtins ir žinybines institucijas ir Inkaklių mažuosius bei mokyklos-daugiafunkcio centro aplinkos bendruomenę.