Inkakliuose žaidė, šoko ir bėgo

Inkaklių šventėje ir šiemet vyko sportinės varžybos. Tradicines futbolo rungtynes tarp Inkaklių ir Švėkšnos komandų rezultatu 2:1 laimėjo švėkšniškiai. Šuolininkų varžybose dalyvavo 23, o apie Inkaklių gyvenvietę bėgo 11 vietinių, nes kitiems buvo per karšta.

Teisėjai ir varžybų dalyviai po apdovanojimų.

Dalyvių amžius buvo įvairus, tad kovoti, būnant 6 metukų su perpus aukštesniu ir vyresniu – sunku. O jeigu skirtumas – 60 metų?.. Viljamas Baryšnikovas (6 m.) varžėsi su Broniumi Venclovu (66 m.) ir abu pagal amžių liko nenugalėti. Bronius su šypsena apibėgo apie Inkaklius. Galėjo bėgti ir toliau, nes kiekvieną dieną juda – eina, bėga, važiuoja dviračiu. Arūnė Bendžiūtė nušoko beveik 4 m ir aplenkusi varžoves laimėjo taurę ir medalį. Vilius Liorencas pasiekė naują varžybų ir šuoliaduobės rekordą – 6,34 m ir 23 cm pagerino Alekso Vaitiekaus 2018 m. pasiektą rezultatą. Antras liko D. Kinčius – 6,14 m, trečias – R. Meilė -5,65 m.

Bėgime apie Inkaklių gyvenvietę nugalėjo A. Bendžiūtė ir E. Končius. Varžybų nugalėtojai apdovanoti prizais, visi prizininkai – medaliais, o teisėjai ir varžybų dalyviai – saldžiais priziukais.