Ir kova su „Rasais“ galėjo baigtis mūsų naudai…

krepsinis nkl anglickis semaskaNedaug trūko, kad abejas savaitgalio rungtynes „Šilutės“ vyrų krepšinio komanda būtų užbaigusi pergalingai, bet…
Išvykoje Kaune „Šilutė“ nugalėjo „Jazz – Diremta“ komandą, o namų aikštelėje paskutinę minutę nusileido Raseinių „Rasams“.

Mūsiškiai iš viso sužaidė 4 rungtynes, bet turi vos vieną pergalę.

Išvykoje – pergalė!

Kauno „Jazz – Diremta“ ir „Šilutės“ krepšininkų pirmasis kėlinys buvo gan apylygis, jis baigėsi 17:22 „Šilutės“ naudai. Antrąjį mūsiškai sužaidė užtikrintai ir išsiveržė ženkliu skirtumu – 33:52.

Paskutinius du kėlinius „Šilutė“ pralaimėjo (14:11, 19:12), bet bendroje įskaitoje vis tiek pergalė buvo mūsų.
Po finalinės sirenos švieslentė rodė 66:75 – tai pirmoji „Šilutės“ pergalė!

Išvykoje net trims „Šilutės“ krepšininkams pavyko surinkti dublius: Evaldui Šauliui (17 taškų, 10 atkovotų kamuolių), Pauliui Semaškai (15 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų) ir Nerijui Anglickiui (14 taškų bei 14 atkovotų kamuolių).

Tobulas žaidimas ilgai nesitęsė

Šių rungtynių sirgaliai laukė nekantriai – gal pagaliau pavyks išplėšti pergalę namų aikštelėje? Juk „Šilutė“ žais su komanda, kuri pernai dar žaidė žemesnėje – Regionų krepšinio lygoje (RKL) ir tik šiemet pateko į Nacionalinę krepšinio lygą (NKL).
Rungtynių pradžia, leisiu sau taip pasakyti, – tobula. Šilutiškiai kaip prisukti bėgo ir mėtė į varžovų krepšį, o „Rasams“ neleisdavo sėkmingai užbaigti atakos. Pradžioje švieslentė rodė 11:0 mūsiškių naudai!

Bet tokiu vaizdeliu ilgai nesidžiaugėme, greitai varžovai susiėmė ir prisivijo mūsiškius – po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 22:18.

Antrame kėlinyje tolimus metimus vieną po kito pradėjo laidyti Raseinių komandos kapitonas Valdemaras Savostjanovas, taip savo komandą išvesdamas į priekį. Po dviejų kėlinių rezultatas jau buvo 40:46 raseiniškių naudai.

Pailsėję – vėl į kovą

Po ilgosios pertraukos toliau aikštelėje virė aistros, sirgaliai kaip visada šauniai palaikė saviškius.
Šilutiškiai trečiąjį kėlinį laimėjo 22:17, bet bendroje įskaitoje vienu tašku pirmavo varžovai 62:63.
Ketvirtas kėlinys buvo tikrai intriguojantis. Komandos žaidė apylygiai ir ilgai nebuvo aišku, kuri komanda džiaugsis pergale.

Gaila, kad vos tik pajutęs žaidimą ir aikštelėje pradėjęs neblogai žaisti, E.Šaulys surinko 5 pražangas ir turėjo sėsti ant atsarginių suolelio. „Šilutė“ ir toliau stengėsi iš paskutinių, bet likus minutei iki rungtynių pabaigos Fortūna nuo mūsiškių nusisuko. Rezultatas buvo 79:79, bet mūsiškiams nebepavyko pelnyti taškų, o varžovai išsiveržė į priekį. Tad po finalinės sirenos pergale džiaugėsi „Rasai“ – 79:84.

„Šilutės“ komandoje dviženklį taškų skaičių surinko 5 krepšininkai: N.Anglickis įmetė 17, P.Semaška – 16, E.Šaulys — 15, E.Sosnovskis – 12 ir E.Mološčiakas – 10 taškų.