Ir vėl debatai: Ž. Kurlianskas prieš V. Laurinaitį

Nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kovo 16 d., 18 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre organizuoja lemiamus debatus į mero postą tarp dviejų į II rinkimų turą patekusių kandidatų. Šilutės rajono savivaldybės gyventojai kviečiami tiesiogiai užduoti rūpimus klausimus kandidatams į merus.

“Žinau, ką renku“ debatuose kviečia dalyvauti abu kandidatus į merus. Savo dalyvavimą jau patvirtino Vytautas Laurinaitis (Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“) ir Žygimantas Kurlianskas (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai). Debatus moderuos LRT radijo žurnalistas Edvinas Kučinskas.

Patirtis rodo, kad pirmasis turas visiems įdomesnis ir aktyvumas ten didžiausias, tačiau antrajame ture išrenkam, kas savivaldybei vadovaus ateinančius ketverius metus. Dar neaišku už ką nori balsuoti? Visi atsakymai paaiškės per debatus su kandidatais į merus!

„Norint išsirinkti labiausiai tinkamą kandidatą užimti mero postą reikia pasiruošti – sugalvoti bent 3 argumentus, kodėl už jį balsuoju. Kaip sakoma: „neperšokęs griovio, nesakyk op“, – sako „Žinau, ką renku“ savanorė Eglė Petrošiūtė.

Debatuose kandidatai į merus diskutuos aktualiomis temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai pristatys savo įsipareigojimus Jums, kurie bus įrašyti.

Užduoti klausimus kandidatams ir palyginti juos pagal turtą, išsilavinimą, mokamas kalbas ir kitą jau dabar galima specialioje rinkimų platformoje https://rinkimai.zinaukarenku.lt/.

Organizatorių inf.