Ir Žemaičių Naumiestis atranda regbį

RegbisSparčiai populiarėjantis regbis šaknis jau įleidžia Žemaičių Naumiestyje.

Žemaičių Naumiesčio pradinių klasių mokiniai ir penktokės mergaitės pirmadieniais, nuo 15.40 val. kviečiami į vietos gimnazijos sporto salę. Vaikai čia žais vikrius žaidimus su kamuoliu, susipažins su nekontaktiniu regbiu. Užsiėmimus organizuoja Žemaičių Naumiesčio gimnazijos kūno kultūros mokytoja Vilija Parnarauskienė.

Antradienį Šilutės pirmosios gimnazijos stadione regbininkai iš Šilutės ir Klaipėdos rikiavosi bendrai treniruotei ir draugiškoms varžyboms. Iš regbio sostinės Šiaulių atvyko Sporto gimnazijos treneris, Lietuvos regbio R7 rinktinės trenerio asistentas, moterų regbio vyr. treneris Tomas Zibolis. Tai labiausiai kvalifikuotas treneris Baltijos šalyse.

„Idėja paprasta: atrasti talentus, paįvairinti treniruotes, gerinti individualią techniką, supažindinti vaikus su regbio specialistais“ – pasakojo trenerė Austėja Minkevičiūtė.

Žaidimo metu buvo analizuojami vaikų fiziniai sugebėjimai, sprendimų priėmimas, kaip jie atpažįsta savo rolę dinamiškame žaidime. Vaikai buvo aktyvūs ir treneriui paliko gerą įspūdį. T. Zibolis užaugino ne vieną regbininką, kuris žaidžia užsienio šalyse profesionalų lygose, todėl jo pagyros jungtinei Klaipėdos ir Šilutės komandai ypač džiugios.