Irklavimo naujovė – „mix“ rungtis ir sėkmingi šilutiškių startai

irkluotojaiBirželio 10-11 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos mokinių irklavimo čempionatas. Varžybų metu vyko sportininkų atranka į „Olympic Hopes“ varžybas, į Baltijos šalių žaidynes bei pirmasis atrankos etapas į Europos jaunučių žaidynes. Šilutės irkluotojams pavyko iškovoti net 10 medalių.

Irkluotojai varžėsi 1000 m, 500 m ir 200 m nuotolių rungtyse.

Šilutiškis Heraldas Kairys, irkluodamas vienvietę baidarę, 1000 m ir 200 m distancijose užėmė I vietas, o plaukdamas dviviete baidare su Klaipėdos sportininku tęsė savo auksinių medalių rinkimą – finišavo pirmi.

Heraldas 1000 m plaukė dviviete ir su šilutiškiu Aidu Pažerecku. Vyrukai finišavo antri ir iškovojo sidabro medalius.

Šilutiškis Matas Petrauskis su Klaipėdos sportininku 1000 m irklavo dvivietę baidarę ir užėmė 3 vietą.

Šilutės merginos taip pat pasipuošė medaliais: Lūna Siaurusevičiūtė su Plungės irkluotoja 500 m irklavo dvivietę baidarę ir užėmė 3 vietą, o Iveta Tomaševskytė  su Klaipėdos ir Šiaulių įgula 500 m irklavo keturvietę baidarę ir užėmė 2 vietą.

Šiemet pirmą kartą visose amžiaus grupėse buvo vykdoma 200 m dviviečių baidarių irklavimo „mix“ rungtis (ekipažas – berniukas ir mergaitė).

Joje sėkmingai debiutavo šilutiškiai Lūna Siaurusevičiūtė ir Heraldas Kairys – jie užėmė 1 vietą.