Irkluotoja V.Rimšaitė parsivežė sidabrą

irklavimas30Trakuose vyko šalies baidarių ir kanojų irklavimo moksleivių pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos trenerių Bronislavos Bartušienės ir Nedo Bartušio auklėtiniai. Varžybos vyko vienviete ir dviviete baidarėmis ir tik 500 m distancijoje.

Į moksleivių pirmenybes iš Šilutės vyko dvi mergaitės ir 11 berniukų – ir tik vienai Viktorijai Rimšaitei pavyko parsivežti medalį. Ji finale vienviete baidare 500 m distancijoje finišavo trečia ir pasipuošė sidabro medaliu.

Trim dvivietėm baidarėmis 500 m distancijoje dalyvavo šie duetai: Lukas Mažonas ir Robertas Jankauskas, Nedas Andrijauskis ir Tomas Jurkevičius, Deividas Knoraitis ir Justas Ruškys. Jiems pavyko patekti į finalą, bet prizinių vietų neužėmė. Pirmasis duetas finišavo penktas, antrasis – šeštas, trečiasis – septintas.

Tadas Čižauskas pateko į pusfinalį ir finišavo trečias. Į finalą patenka tik I ir II vietas pusfinalyje iškovoję irkluotojai, tad bendroje įskaitoje Tadas liko dešimtas.

Pasak trenerės B.Bartušienės, 500 m distancija yra nestandartinė, jos auklėtiniai pratę plaukti 200 m distancijas, tad šios varžybos buvo tikras jėgų išbandymas ir auklėtinių pasirodymais ji džiaugiasi.