Irkluotojai iškovojo 14 medalių

irkluotojaiDaugumos sporto šakų atstovai vasaros metu ilsisi po varžybų, o irkluotojams – pats darbymetis. Šilutės irkluotojai jau spėjo dalyvauti tradicinėje tarptautinėje Brača-Sport baidarių – kanojų irklavimo regatoje, Lietuvos suaugusiųjų čempionate bei tradicinėje Skuodo regatoje.

Irkluotojų treneriai Bronislava Bartušienė ir Nedas Bartušis džiaugiasi auklėtinių pasiekimais: jiems pavyko Skuode laimėti net 14 medalių.

Be medalių, bet neprasčiausi

Tradicinėje tarptautinėje Brača-Sport baidarių – kanojų irklavimo regatoje Kaune dalyvavo 3 Šilutės sporto mokyklos sportininkai. Buvo plaukiama tik vienvietėmis baidarėmis ir tik 200 m distancijose. Mūsų irkluotojai pateko į finalinį plaukimą, kur Robertas Jankauskas buvo penktas, o Lukas Mažonas – devintas.

Tomas Jurkevičius pusfinalyje pakliuvo tarp stiprių Visagino ir Rusijos sportininkų ir į finalą nepateko.

Lietuvos suaugusiųjų čempionate Trakuose šilutiškiai Tadas Čižauskas ir Aurimas Sokolovas startavo dviviete baidare 1000 m ir 500 m nuotoliuose. Finaliniuose plaukimuose 1000 m distancijoje jie buvo šešti, o 500 m distancijoje – devinti.

Iš Skuodo – su 14 medalių

Tradicinėje Skuodo regatoje dalyvavo Plungės, Skuodo ir Šilutės rajonų bei Šiaulių, Klaipėdos ir Vilniaus miestų irkluotojai. Buvo varžomasi 200 m distancijoje vienvietėmis ir dvivietėmis baidarėmis, suaugusiųjų, jaunių, jaunučių ir vaikų amžiaus grupėse. Dalyvavo 14 Šilutės irkluotojų.

Suaugusiųjų grupėje irkluodami dvivietę baidarę Aurimas Sokolovas ir Rokas Domeikis iškovojo sidabro medalius. Jaunių grupėje plaukęs vienviete baidare aukso medaliu pasipuošė T.Čižauskas. Jaunučių grupėje vienvietės baidarės irkluotojas R.Jankauskas buvo antras, o trečią vietą iškovojo L.Mažonas.

Jaunučių grupėje puikiai sekėsi dvivietės baidarės irkluotojams Tomui Jurkevičiui ir Dariui Kulevičiui. Jie tapo regatos nugalėtojais.

Jaunučių grupėje vienvietę baidarę irklavo Viktorija Rimšaitė ir buvo antra, o trečią vietą užėmė Ramunė Pažereckaitė. Po to abi irklavo dvivietę baidarę ir užėmė III vietą.

Vaikų grupėje irkluodamas vienvietę baidarę sidabro medalį iškovojo Martynas Narevičius.

Varžybų pabaigoje startavo mišrūs ekipažai. Aurimas Sokolovas su Viktorija Rimšaite ilgą laiką pirmavo, tačiau likus iki finišo vos 10 metrų susidūrė su kitu ekipažu ir liko III vietoje.