Irkluotojai iškovojo devynis medalius

Klaipėdoje vykusiose atvirose uostamiesčio baidarių – kanojų irklavimo pirmenybėse Šilutės sporto mokyklos trenerio Romualdo Drungilo auklėtiniai iškovojo 9 medalius.

Jaunieji Šilutės sporto mokyklos irkluotojai.

Pasak trenerio R. Drungilo, pirmenybėse vienviete baidare (K-1) berniukų gim. 2009 metais ir jaunesnių grupėje aukso medalį iškovojo Adrijus Beržonskis. Tai ne vienintelis Adrijaus medalis. Jam su komandos draugu Ignu Timoščenko dviviete baidare (K-2) pavyko iškovoti III vietą. Abu berniukai pasipuošė bronzos medaliais.

Dviem medaliais pasipuošė ir 15 m. Lidija Rimkutė, kuri vienviete baidare iškovojo antrą vietą. Dviviete baidare Lidija su komandos drauge Nomeda Vaitkute taip pat pelnė antrą vietą. Dar vienas sidabro medalis į kolekciją.

Dviviete baidare startavo ir Austėja Kotikovaitė kartu su Austėja Pranskaityte. Mergaitėms pavyko finišuoti trečioms ir pasipuošti bronzos medaliais.