Irkluotojai iškovojo po du medalius

irklavimasŠilutės sporto mokyklos treneris Nedas Bartušis su savo aštuoniais auklėtiniais vyko į Skuodo rajono baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybes, kuriose dalyvavo nemažas būrys sportininkų iš Skuodo, Klaipėdos, Plungės. Mūsiškiams ne visiems pavyko iškovoti medalius, bet 4 irkluotojai jų parvežė. Ir ne po vieną.

Šilutiškis Heraldas Kairys (gimęs 2003 m.) vienviete baidare savo amžiaus grupėje aplenkė visus varžovus ir džiaugėsi čempiono vardu. Toje pačioje amžiaus grupėje iškart po Heraldo finišą kirto komandos draugas Martynas Narevičius – jam atiteko sidabras. Abu vaikinai ne tik puikiai pasirodė vienviečių baidarių rungtyje, bet ir puikiai sugeba dirbti ir kaip komanda.

Tad dviviete baidare Heraldas ir Martynas 200 m distanciją baigė antri ir gavo po antrą medalį – abu po sidabrinį.

Vienviete baidare 200 m nuotolį greičiausiai savo amžiaus grupėje nuplaukė Tomas Jurkevičius (gimęs 1999 m.) ir pasipuošė aukso medaliu.

Sidabro medaliais pasipuošė ir mišri – vaikino ir merginos komanda. Tai yra Skuodo miestelio tradicija jau tapusi rungtis. Šioje rungtyje mūsiškiai Tomas Jurkevičius ir Ramunė Pažereckaitė finišavo antri. O Tomui tai buvo antras šių pirmenybių medalis.