Irkluotojai kovojo ilgose distancijose

irkluotojaiSpalio 3 d. Šilutės sporto mokyklos irkluotojai kartu su treneriu Nedu Bartušiu dalyvavo vienose iš paskutiniųjų irklavimo maratono varžybų. Čia, be šilutiškių, varžėsi irkluotojai iš Šiaulių, Klaipėdos, Plungės ir Skuodo. Sportininkai pasitikrino ištvermę 1000 m, 3000 m ir 5000 m distancijose pagal amžiaus grupes.

Šilutei atstovavo aštuoni Sporto mokyklos irkluotojai bei du vis dar aktyviai besitreniruojantys, anksčiau Šilutės irkluotojus garsinę sportininkai, kurie dalyvavo veteranų rungtyje.

Varžybos turėjo įvykti Karaliaus Vilhelmo kanale (Dreverna), bet dėl techninių kliūčių jos buvo perkeltos į Danės upę Klaipėdoje. Ir Klaipėdoje tikrai nebuvo blogai, geras oras lepino tiek sportininkus, tiek žiūrovus.

1000 m distancijoje irkluodama vienviete baidare mergaičių jaunučių grupėje (gimusios 2002 m. ir jaunesnės) Ramunė Pažereckaitė finišavo trečia ir pasipuošė bronzos medaliu. Komandos draugas Heraldas Kairys (gimusių 2002-2003 m. grupė) taip pat iškovojo bronzą, kai 3000 m distancijoje finišą kirto trečias.

Aurimas Sokolovas (gimusių 1997 m. ir vyresnių grupė) vienviete baidare 5000 m distancijoje finišavo antras – sidabro medalis. Toje pačioje grupėje Ramūnas Timinskas tapo čempionu. Ramūnas aktyviai dalyvauja Europos ir pasaulio varžybose, taip pat remia Šilutės irklavimą.