Irkluotojai O. Rimšas ir N. Vaitkus Plungėje iškovojo aukso medalius

Birželio 27 d. Plungėje vykusiose miesto baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse Šilutės sporto mokyklos irklavimo trenerio Romualdo Drungilo auklėtiniai iškovojo du aukso ir du sidabro medalius.

Šilutės sporto mokyklos irklavimo trenerio R. Drungilo (antroje eilėje trečias iš kairės) auklėtiniai vasaros atostogų metu prakaitą lieja irkluodami.

Po ilgos pertraukos, ištroškę varžybų džiaugsmo, šalies irkluotojai vėl rinkosi Plungėje. Pakovoti dėl nugalėtojų ir prizininkų vardų į Plungės sporto ir rekreacijos centro irklavimo bazę atvyko sportininkai iš Panevėžio, Klaipėdos, Skuodo, Marijampolės, Šiaulių ir Šilutės.

Pasak šilutiškių trenerio R. Drungilo, visi irkluotojai yra išsiilgę varžybų jaudulio, tad Plungės pirmenybėse surengtas net 41 vienas plaukimas.

Šilutiškių grupėje geriausiai sekėsi vienviete baidare (K-1) 200 m distanciją plaukusiems ir greičiausiai ją įveikusiems Orestui Rimšai ir Norbertui Vaitkui. Abu iškovojo aukso medalius.

Kita šilutiškė Austėja Pranskaitytė 200 m distancijoje, taip pat vienviete baidare iškovojo antrą vietą, nusileidusi tik šiaulietei Skaistei Laucevičiūtei. Pasak Austėjos, tai penktasis jos iškovotas medalis. Austėja Šilutės sporto mokyklą lanko jau trečius metus. Tame pačiame plaukime šilutiškė Akvilė Stegvilaitė tenkinosi penktaja vieta.

Dvivietės baidarės (K-2) 200 m distancijoje šilutiškės Lidija Rimkutė ir Paulina Timoščenko taip pat apdovanotos sidabro medaliais. Jos nusileido tik plungiškėms G. Gadeikytei ir A. Žiogaitei.

Dvivietės baidarės 200 m plaukime neblogai sekėsi sporto mokyklos auklėtiniams I. Timoščenko ir A. Beržonskiui. Jie iškovojo penktąją vietą. Buvęs Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Aurimas Sokolovas vienviete baidare (K-1) 200 m distancijoje buvo septintas.

Vasara įsibėgėja, tad trenerio R. Drungilo auklėtiniai nesnaudžia – lieja prakaitą ir ruošiasi kitoms varžyboms. Artimiausiu laiku jos vyks Klaipėdoje.