Irkluotojai parsivežė sidabro ir bronzos medalių

irkluotojaiAtvirose Plungės rajono baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse dalyvavo ir 15 Šilutės sporto mokyklos auklėtinių, treniruojamų Bronislavos Bartušienės ir Nedo Bartušio. Visi dalyviai plaukė 200 m distancijose vienvietėmis bei dvivietėmis baidarėmis.

Jaunių grupėje irklavęs Ernestas Andrulis iškovojo bronzos medalį, o su komandos draugu Tadu Čižausku irklavę dvivietę baidarę užėmė II vietą.

Vaikų grupėje Tomas Jurkevičius užėmė III vietą, o kartu su Nedu Andrijausku irklavę dvivietę baidarę pasipuošė sidabro medaliais.

Mergaičių grupėje Viktorijos Rimšaitės vienvietė baidarė finišą kirto antra, o su komandos drauge Erika Norvaišaite dviviete baidare finišavo trečios.

Dabar irkluotojams – pats darbymetis. Savaitgalį jie vyks į Šiauliuose rengiamą Lietuvos moksleivių čempionatą.