Irkluotojams vasara tikras darbymetis

IrkluotojaiLiepos 28-ąją uostamiestyje, tarptautinėje Klaipėdos miesto „Žvejo dienos“ regatoje vykusiose baidarių – kanojų irklavimo varžybose puikiai pasirodė Šilutės sporto mokyklos irklavimo trenerio Romualdo Drungilo auklėtiniai: Paulina Timoščenko iškovojo III vietą, Orestas Rimšas tapo nugalėtoju.
Jūros šventė – populiariausias ir daugiausia lankytojų sulaukiantis vasaros renginys visoje Lietuvoje. Kasmet uostamiestyje, tarptautinėje „Žvejo dienos“ regatoje baidarių – kanojų irklavimo varžybose dalyvauja sportininkai iš Klaipėdos, Šiaulių, Skuodo, Plungės, Šilutės bei Švedijos. Irkluotojai 3

Šiemet mūsų rajono garbę gynė jaunieji irkluotojai Ignas Timoščenko, Paulina Timoščenko, Austėja Pranskaitytė, Orestas Rimšas, Lidija Rimkutė ir Norbertas Vaitkus. Vyrų grupėje dalyvavo ir buvęs Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Aurimas Sokolovas. Jis vienviečių baidarių (K-1) klasėje nusileido tik klaipėdiečiui Salnik Michail ir iškovojo II vietą, 200 m distanciją įveikęs per 00:33,81 sek. Trečioje vietoje liko irkluotojas iš Švedijos.

Šilutės sporto mokyklos irkluotojai, treniruojami R. Drungilo neliko be apdovanojimų. P. Timoščenko vienviečių baidarių klasėje 200 metrų distancijoje iškovojo III vietą, distanciją įveikusi per 00:44,00 sek. O pergalę šventė O. Rimšas, taip pat vienviete baidare 200 metrų distanciją jis įveikė per 00:35, 04 sek., jam ir įteikta gražuolė sportinė taurė bei medalis.

Sveikiname sportininkus, kuriems vasara, kai kiti sportininkai atostogauja, tikras darbymetis. Rugpjūčio 7 d. mūsų irkluotojai vėl dalyvaus varžybose Šiauliuose.