Irkluotojas H.Kairys parsivežė 4 aukso medalius

irkluotojas haroldas kairys IMG 3127Rugsėjo 17-18 d. Šiauliuose vyko Lietuvos moksleivių pirmenybės ir Lietuvos jaunimo taurės varžybos. Jose dalyvavo 8 Šilutės sporto mokyklos irkluotojai, kuriuos treniruoja Nedas Bartušis.
Šilutiškiai iškovojo 6 aukso, 2 sidabro ir 1 bronzos medalius.

Irkluotojai varžėsi 1000, 500 ir 200 m distancijose.irkluotojos mergaites IMG 3100

Absoliutus lyderis, gerokai palikęs už nugaros priešininkus, buvo šilutiškis Heraldas Kairys: jis, irkluodamas vienvietę baidarę, iškovojo 2 aukso medalius, o su Martynu Narevičiumi irkluodamas dvivietę baidarę – dar 2 aukso medalius.

Puikiai startavo mišri mergaičių keturvietė, kurią irklavo Šilutės ir Klaipėdos irkluotojos: jos 500 m nuotolyje užėmė 2 vietą.

Jaunučių grupėje šilutiškis Matas Petrauskis su kolega dviviete baidare 1000 m nuotolį įveikė treti ir gavo bronzos medalius.

Šilutiškis Tomas Jurkevičius (šiuo metu treniruojasi Šiaulių sporto gimnazijoje), irkluodamas vienvietę ir dvivietę baidares, užėmė 2 vietą jaunimo grupėje.