Irkluotojui E.Andriuliui – 2 aukso medaliai

irklavimas cizauskas andriulisTrenerių Bronislavos Bartušienės ir Nedo Bartušio auklėtiniai dalyvavo Lietuvos moksleivių baidarių ir kanojų pirmenybėse, kurios vyko prie Talšos ežero Šiauliuose. 500 m plaukimo distancijoje jėgas išbandė 14 Šilutės irkluotojų.

Vienvietę baidarę geriausiai irklavo Ernestas Andriulis – jis finišavo pirmas. Taip pat I vietą Ernestas iškovojo kartu su komandos draugu –  Tadu Čižausku – irkluodami dvivietę baidarę. Vienvietės baidarės irklavimo rungtyje Tadas liko ketvirtas.

Į finalą pateko dar 4 šilutiškiai, bet jiems prizinių vietų nepavyko iškovoti.  Gabrielė Luotytė ir Viktorija Rimšaitė užėmė VI vietą, o dviviete baidare plaukę Lukas Mažonas ir Robertas Jankauskas buvo penkti.

Kitiems mūsų irkluotojams pritrūko sėkmės pasiekti finalines varžybas.